Hakkımızda 

MELON BRAND markası TMGD LTD.ŞTİ iştiraki olarak giyim sektöründe yer almıştır. Tasarımcı ve bizzat kendisi anne olan tasarımcı ve TMGD ŞİRKET KURUCU ORTAĞI MARİNA ARSEEV DENİZ 'in emziren annelerin ve kendisinin yaşadığı sorunları gidermek adına çıktığı bu yolda ,emziren annelerin şık , doğal ve rahat giyinerek annelerin bebekleri ile emzirme ortamlarını iyileştirmeyi hedeflemektedir. Tüm ürünlerimiz kurumsal firma garantisi ile satılmakta olup MELON BRAND güvencesi altındadır. 

Anneleri en iyi anneler anlar sloganı ile sizlerle buluşan MELON BRAND markası hakkında ve ürünler hakkında 24 saat iletişim kurabilir ,sorularınıza yanıtlar alabilirsiniz.

M:+905337902981

P: info@melonbrand.com

Altunizade ,İSTANBUL 

Sitede Yer Alan Sözleşmelere Hızlı Bakış

Satış Politikası                  

MELON BRAND markasının ürünlerini online olarak havale yolu ile ya da kredi kartları ile yüksek sanal güvenlik önlemleri altında kişisel verilerin gizliliği ilkesi ile temin edebilirsiniz.  

Banka Havalesi

www.melonbrand.com sitesinden banka havalesi ile yapılan alışverişte, müşteriye siparişin alındığına dair onay mesajı iletilir ve müşteriden ödeme yapması beklenir. 2 iş günü içerisinde banka havalesi yapmayan müşterilere ödemenin daha yapılmadığına dair e-posta ve sms gönderilir. 10 işgünü boyunca ödeme için sipariş bekletilir. Ödeme yapıldıktan 1-2 iş günü sonra ürün kargoya müşteriye iletilmesi üzerine verilir. 

www.melonbrand.com sitesinden kredi kartı ile yapılan alışverişte, müşteriye siparişin alındığına dair onay mesajı iletilir. Müşterinin kredi kartı ile yaptığı ödeme banka ile karşılaştırılır. Ödeme başarılı ise müşteriye e-posta ve sms yoluyla ödemenin başarılı olduğu ve ürünün 2 iş günü içerisinde kargolanacağı mesajı iletilir. Ödeme çeşitli nedenlerle başarılı olmadığında müşteriyi bilgilendirmek amacıyla e-posta ve sms yoluyla bilgi mesajı gönderilir ve tekrar sipariş oluşturması istenir.  Değişiklik talepleri dışında yurt içi kargo ücreti melonbrand tarafından temin edilmektedir.

İade-Değişiklik Politikası

Aldığınız her ürün, MELON BRAND markası garantisi altındadır. İade politikası şirketimizde yürütülmemektedir. Kargo müşteriye ulaşmasına takiben ürün müşteri tarafından kontrol edilip teslim alır . Üründe oluşabilecek kusurlar sebebiyle ya da beden değişikliği talebi sebebiyle değişim hakkı 2 iş günü içerisinde müşteride saklıdır. Teslim alınan ürün 2 iş günü içerisinde beden değişikliği talebini müşteri MELON BRAND Whatsapp(+905337902981) hattı üzerinden iletişime geçilerek bulunulması gerekmektedir. Kullanılmış, tahrip edilmiş vb.durumlarda ürünlerin beden degişikliği kabul edilmez. Değişiklik sebebiyle oluşacak kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır.